Úvod

Buďte s námi krásné…

Nikdy předtím nebyla cesta ke štěstí, mládí a kráse tak jednoduchá. A vize natolik jasná a zřejmá.

Všechno začalo snem. Snem o dokonalém světě. Trocha fantazie, silný náboj kreativní energie a kapka štěstí jej pomohly proměnit v dokonalou vizi. Vytvořili jsme společnost, jejíž myšlenky směřují k výšinám, do nebeské říše. V překladu z čínštiny tianDe znamená „nebeská dokonalost“.

 

Přitom ale stojíme nohama pevně na zemi a jsme přesvědčeni, že i ta nejdokonalejší vize nemůže být realizována bez spolehlivých základů. Dokonalé produkty tianDe; přípravky, které byly vytvořeny podle tradičních receptů z Východu a Altaje; kvalita ověřená staletími – na to vše můžeme být právem pyšní, to vše umožňuje proměnit dokonalou vizi ve skutečnost.

 

Dokonalá vize a dokonalé produkty tianDe naplňují svět krásou a láskou, lidé je předávají mezi sebou a směřují ke zrodu dokonalého týmu. Týmu svobodných a šťastných lidí, kteří ovládají své sny a své životy.

 

Dokonalá trojjedinost spojuje vizi, produkty a týmy, přičemž vytváří harmonii dokonale krásného světa, světa neomezených možností - světa tianDe!

 

Filozofie nebeské harmonie, jež leží u zrodu receptů moudrých léčitelů, a energie krásy, která je součástí všech našich výrobků - to jsou jiskřičky štěstí, které předáváme z dlaně do dlaně v našem světě tianDe. A tuto dokonalost štědře sdílíme s vámi!

Webové stránky zdarma